Shhhht....
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Custom rpg game
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Bašta

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Kimiriru Kaguya
Admin
Kimiriru Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 23. 06. 18

Character sheet
Body:
BodyRychlostRychlostPowerPowerStaminaStaminaIntelIntelHSHS
Počet bodůPočet bodů3233.53

Zkušenosti:

Bašta                 Empty
PříspěvekPředmět: Bašta    Bašta                 I_icon_minitimeWed Jan 23, 2019 11:49 pm

Bašta
Patrí k jednym z najstarších dubov, ktoré sa v Konohe nachádzajú. V podstate je aj táto budova dôvod, prečo bola Konohagakure no sato postavená tam, kde je. Bašta je svojim spôsobom Hub, hub pre shinobi ktorí plnia strážnu službu v Konohagakure no sato. Je to multifunkčná budova. V tejto budove sa zadávajú misie pre shinobi tými, spracováva sa tu rôzny Intel Konohagakure no sato a taktiež sa tu nachádza aj záchytná stanica pre menších zločincov a väzňov. 
Návrat nahoru Goto down
https://customrpg.forumczech.com
Senju Jouji

Senju Jouji


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 19. 01. 19

Character sheet
Body:
BodyRychlostRychlostPowerPowerStaminaStaminaIntelIntelHSHS
Počet bodůPočet bodů2243,53

Zkušenosti:

Bašta                 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bašta    Bašta                 I_icon_minitimeThu Jan 24, 2019 9:59 am


Dorazit na místo netrvalo zase tak dlouho. Ne že bych si tak dával na čas ale přeci jen sem nasadil docela tempo, žádný běh jen svižná chůze, abych se k senseiovi dostal co nejrychlejc. Důvod? Prostě jsem chtěl zjistit s kým mám tu čest co nejdřív a dát se do tréninku jak jen to bude možné.
Konoha byla stále samé bahno tak jsem sem tam vymetl nějakou kaluž. Moje Kimono teď bylo samá stopa bahna, ne že by předtím vypadalo zářivě vínové bylo sešívané na mnoha stranách a zázrak že drželo po spolu, ale nevypadal jsem že by mě to nějak vážně vadilo.
A tak když jsem konečně došel k oné baště podíval jsem se zda tu mám někoho očekávat. Určitě nás jen tak nepustí dovnitř ... Nebo jo?
Návrat nahoru Goto down
Kimiriru Kaguya
Admin
Kimiriru Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 23. 06. 18

Character sheet
Body:
BodyRychlostRychlostPowerPowerStaminaStaminaIntelIntelHSHS
Počet bodůPočet bodů3233.53

Zkušenosti:

Bašta                 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bašta    Bašta                 I_icon_minitimeThu Jan 24, 2019 10:11 am

Pred baštou postávali dvaja strážnici, ktorý sa opierali o trám dvojkrídlovej brány. Vyzeralo to tak, že medzi sebou vedú celkom nudnú a valnú konverzáciu. Predsa len to musela byť nuda. Aj keď to, akým spôsobom sa strážnici striedali, ste nevedeli. Bolo ale vidieť, Že tu museli stáť už pár hodín. Ako ste sa priblížili, jeden z nich vás zaregistroval. V podstate ste už boli oficiálny shinobi Konohagakure no sato, takže by ste mali mať voľný prístup do Bašty. Aspoň do niektorých jej častí. No vedeli to aj strážnici? 
"Yo decká, čo čo tu chcete? Toto miesto je pre dospelých." Spýtal sa vás mladší zo strážnikov, ktorý pravdepodobne mal nad dvadsať rokov. Druhý len prevrátil očami a radšej sa staral o svoje. Nezapájal sa do konverzácie. Roshi sa pozrel na Joujiho spýtavým pohľadom. "Mám ja? alebo.." 
Návrat nahoru Goto down
https://customrpg.forumczech.com
Senju Jouji

Senju Jouji


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 19. 01. 19

Character sheet
Body:
BodyRychlostRychlostPowerPowerStaminaStaminaIntelIntelHSHS
Počet bodůPočet bodů2243,53

Zkušenosti:

Bašta                 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bašta    Bašta                 I_icon_minitimeThu Jan 24, 2019 10:28 am


Předchvílí jsem nevěděl kde je záchytka, pravda, ale věděl jsem co je zač ona Bašta.
Přeci jen to bylo vyhlášené místo a tak mi bylo jasné že jeho vysvětlení nebylo na 100%. Bylo mi také jasné že bych nejspíš dokázal ukecat toho strážného, chytrej sem byl na to dost, a po chvíli zjistit jak se dostat dovnitř ať by chtěl a nebo nechtěl.
No... co jsem však nevěděl bylo jak si bude počínat Roshi a jelikož se tak hezky zeptal neměl jsem důvod mu stát v cestě a proto jsem na něj hodil úsměv kývl jsem hlavou, ustopil dozadu abych si stoupl vedle Somi a řekl.
"Posluž si." načež jsem jen čekal co bude jeho plánem.
Návrat nahoru Goto down
Kimiriru Kaguya
Admin
Kimiriru Kaguya


Poèet pøíspìvkù : 96
Join date : 23. 06. 18

Character sheet
Body:
BodyRychlostRychlostPowerPowerStaminaStaminaIntelIntelHSHS
Počet bodůPočet bodů3233.53

Zkušenosti:

Bašta                 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bašta    Bašta                 I_icon_minitimeThu Jan 24, 2019 1:50 pm

Roshi len prikývol a sám sa obrátil na strážnika. 
"No, počuli sme, že je na záchytke náš nový sensei." A následne vyčaril taký celkom veselý úsmev. Teda, rozhodne nebol dobrý v ukecávaní a vyzeralo to tak, že ani v klamaní. Roshi Následne úsmev znova schoval tam, odkiaľ prišiel a strážnik si len povzdychol. 
"Yo no, je to možné. Máme tu jedného chlapíka, tvrdí že je sensei ale .. no moc sme mu neverili. Včera ho sem doniesli nejaký ľudia, rozbil jeden z mestských barov." Poškrabal sa na hlave a len sa znova pozrel na svojho kolegu. 
"Nom, tak či tak sme ho chceli prepustiť po pár dňoch ale, ak si ho zoberiete na starosť." Pokrčil ramenom. Bolo vidieť, že sa jeho správanie od prvého pozdravu trocha zmenilo. Možno za to mohol fakt, že sa dozvedel, že ste geninmi a tým pádom v podstate jeho kolegovia. Aj keď pravdepodobne nižší, čo sa hodnosti týkalo. 
"Počkáte tu ok? Len vám ešte musím doniesť papier.. ktorí podpíšete." Roshi prikývol. Bola to najrýchlejšia cesta, ako sa k Senseiovi dostať nie?

A po chvíľke k vám senseia aj doniesli. Vyzeral tak na tridsiatnika, možno trocha starší. Ešte stále mal kruhy pod očami, no usmieval sa. Teda hlavne na strážnikov, ktorý ho sem priviedli. "Yoo vidíte vidíte? Hovoril som vám, že som učiteľom. To je poctivá a slušná práca haa? A kvôli vám som zmeškal stretnutie pff." Pokývol hlavou a len strážnika potľapkal po ramene, vyzeralo to tak, že o ňom ani jeden zo strážnikov nemal nejakú ultra mienku. Skôr sa pozerali preč, chceli ho mať z krku čo najskôr. Muž si ešte cez rameno prevesil obrý zvitok. "Len sa sem už prosímťa nevracaj.." Povzdychol si starší strážnik a následne sa obaja vrátili späť na svoje pozície. 
No.. a tak tam pred troma geninmi stál. Muž s čiernymi vlasmi a značne zeleným oblečením. Na chvíľku si svojich študentov premeriaval. Bol celkom.. nevýrečný, aspoň na teraz. Roshi aj Somi boli ticho, tak nejak nevedeli, čo povedať. 
"Takže.. mám teraz robiť pestúnku deťom..." Povzdychol si a následne si ruky založil na hruď. Trocha sa zamračil. "No, nezaujíma ma, ako sa voláte a čo máte v pláne. Chcú aby som z vás spravil zbrane.. a tak to spravím. Naučíte sa, ako druhých ľudí zabiť, naučíte sa, ako nepozorovane preniknúť k nepriateľovi.. a ako v tomto svete prežiť. To, k čomu využijete to, čo vám tu predám, mi je úplne u riti. Dám vám vedomosti a spôsob, ako sa stať silnými.." Na chvíľku sa omdlčal. Počas toho sa každému z vás pozrel do očí. ".. na oplátku chcem vašu krv, pot a slzy. Už ste dosť starý a tak nečakajte, že vám podám pomocnú ruku, keď si budete myslieť, že ju potrebujete. Ak máte nejaké pripomienky, nechajte si ich pre seba." No a po týchto slovách sa len otočil a začal kráčať niekam do ulíc. Kam, to vám neprezradil. Jeho slová zanechali na Roshim taký, až trocha smutný úsmev, ten typ - sme v prdeli. Somi bola značne neistá. Ak niečo čakala, nie toto. "No.. asi by sme mali ísť za ním?" Navrhol Roshi a pokrčil ramenami. Čo zlého by sa mohlo stať že?
Návrat nahoru Goto down
https://customrpg.forumczech.com
Senju Jouji

Senju Jouji


Poèet pøíspìvkù : 78
Join date : 19. 01. 19

Character sheet
Body:
BodyRychlostRychlostPowerPowerStaminaStaminaIntelIntelHSHS
Počet bodůPočet bodů2243,53

Zkušenosti:

Bašta                 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bašta    Bašta                 I_icon_minitimeThu Jan 24, 2019 5:32 pm

Byl to ten přímý a upřímný typ. Hej ... dobré vědět. Dovnitř nás to dostalo a to bylo vše na čem záleželo.
Po chvíli nás dovedli přímo k němu, byl na tom hůř než jsem si myslel. Pravděpodobně měl dost problémů ve své vlastní osobě a určitě neměl chuť ani potřebu se starat o nás tři. Už to mi bylo jasné z toho jak se na nás při tom co odcházel z vězení koukal.
"Sympaťák, hm?" řekl jsem mým dvoum kolegům a vyrazil ven z vězení.
Zastavili jsme se kousek před baštou kde začal jeho monolog, ze kterého ani jeden z nás nebyl dvakrát nadšený. Což nebylo dobré ale mělo to i pozitivní stránky. Značilo to že v tomhle se můžeme semknout a mohlo nás to jako tým přivést dohromady.
Byl jsem zvyklý na špatné jednání a tak sem se nehodlad zhroutit nad něčím tohohle typu. Nevěděl jsem kdo je zač no bylo mě to jedno, dokud by se mu v očích tedy neroztočil Sharingan, nebo dokud by nějakým způsobem ublížil jednomu z nás. Neměl jsem rád nepřiměřenou brutalitu na slabé. Podíval jsem se na mé dva kolegy a povzbudivě jsem se na ně usmál, dokonce jsem mrknul na Somi která vypadala nejhůře z nás.
"Yep... měli by jsme vyjít." řekl jsem odhodlaně a vyrazil za ním.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Bašta                 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Bašta    Bašta                 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Bašta
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Shhhht.... :: Naruto: Saisho no Yoake :: Herné miestnosti :: Konohagakure no Sato-
Přejdi na: